Запрошуємо вас взяти участь у тематичних тренінгах та семінарах

Дата: 12.04.2024 08:18

Шановні учасники бойових дій та їхні родини, жінки-ВПО, особи з інвалідністю та діти, які постраждали від збройного конфлікту та знаходяться на території Білицької територіальної громади!

Запрошуємо вас взяти участь у тематичних тренінгах та семінарах, що будуть проводитися в квітні 2024 року з питань правової та психологічної допомоги незахищеним верствам населення. Ці заходи організовані Громадською організацією «Центр соціальної адаптації» за підтримки Програми USAID "Справедливість для всіх".

Теми тренінгів та семінарів охоплюють широкий спектр питань, які стосуються важливих аспектів життя та адаптації після конфлікту. Ви матимете можливість отримати корисні знання, консультації та підтримку від професіоналів у цій галузі.

Якщо ви бажаєте взяти участь, будь ласка, звертайтеся за номером 0508744930 для отримання додаткової інформації та реєстрації.

Про дату і час буде попереджено додатково. Орієнтовні дати проведення тренінгів: 18 чи 19 квітня 2024 року та 10 чи 14 квітня 2024 року.

Реєстрація триватиме до 16 квітня 2024 року.

Долучайтеся до цих заходів, щоб отримати підтримку та навички, які допоможуть вам знаходити силу та рухатися вперед у новому етапі вашого життя.

1.Семінар «Підтримка та інтеграція ВПО: місцеві ініціативи для нових мешканців громади»;

2.«Профінформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб";

3.Семінар «Державні послуги та можливості для жінок-ВПО»;

4. Семінар для ВПО із залученням фахівців пенсійного фонду;

5. Семінар для ВПО «Компенсація за пошкоджене майно»;

6. Семінар для ВПО «Як підвердити робочий стаж, якщо трудова книжка лишилася в окупації».

1. Тренінг «Державні послуги та можливості для ВПО: як отримати належне, передбачене законодавством»;

2. Бізнес-тренінг з підприємницької діяльності та основ ведення бізнесу;

3. Тренінг «Юридичні основи захисту внутрішньо переміщених осіб»;

4. Тренінг «Молодь з числа ВПО: допомогти собі та іншим у пошуку рішень нагальних проблем»;

Психологічні тренінги:

5.Тренінг «Робота з ВПО та постраждалими від війни»;

6.Тренінг «Стрес та протидія стресу»;

7.«Зменшення негативних наслідків процесу переміщення на жінок, дітей та родин в Україні»;

8.Навчальний тренінг «Прийоми психологічної самодопомоги».