09 квітня Директор КНП "Центр ПМСД Білицької селищної ради" Ольга Валентинівна Луцько взяла участь у науково-практичній конференції "Клуб ендокринологічних новацій".

Дата: 16.04.2024 15:52

Під час конференції були обговорені важливі та проблемні аспекти лікування пацієнтів, які страждають на цукровий діабет. Зазначене захворювання займає третє місце за поширеністю серед населення після серцево-судинних захворювань та онкології.

На конференції було акцентовано увагу на сучасних тенденціях у лікуванні цукрового діабету, включаючи нові методи діагностики та терапії. Такі заходи спрямовані на покращення якості життя хворих та зменшення ризиків ускладнень, пов'язаних з цукровим діабетом.