Дата: 16.04.2024 15:53

Медична сестра загальної практики сімейної медицини КНП "Центр ПМСД Білицької селищної ради", Тетяна Юріївна Гуледза, взяла участь у національній конференції в м. Київ під назвою "Турбота з народження: нова модель домашніх візитів". Головна тема конференції - післяпологовий патронаж новонароджених.

Патронаж - це спеціальна медична програма, що передбачає активне спостереження медичним персоналом за малюком протягом першого місяця його життя.

Участь у такій конференції є важливим кроком у покращенні якості медичної допомоги та розвитку нових підходів у догляді за новонародженими, що сприяє здоров'ю та добробуту малюків та їхніх сімей.