Полтавська РВА передала для підрозділу ЗСУ автівки

Дата: 26.04.2024 09:58

Дослухаємось до потреб наших оборонців та реагуємо на них, адже розуміємо, що їм вкрай необхідна надійна техніка для виконання бойових завдань.

Полтавською РВА за сприяння Машівської територіальної громади, волонтерів з Великорублівської громади, СФГ «Світанок», БО ''Оксамит кр фонду відновлення, безпеки та розвитку" було відремонтовано та передано два позашляховика та багі для 77-мої окремої аеромобільної бригади.

Авто будуть використовуватись для виконання бойових завдань на Харківському напрямку, а багі - слугувати засобом евакуації поранених військових з бойових точок.

Забезпечення потреб наших захисників - це один з пріоритетних напрямків роботи Полтавської РВА. Ми постійно співпрацюємо з волонтерами, громадами та підприємствами, щоб надати воїнам ЗСУ все необхідне для виконання їхніх завдань. Передана сьогодні техніка допоможе нашим бійцям зберегти життя та наблизити перемогу над ворогом

Вдячний всім небайдужим, хто підтримує наших оборонців! Ваша допомога – це неоціненний внесок у нашу спільну Перемогу.

Разом до Перемоги!

Начальник Полтавської РВА,