14 травня 2024 року начальник Кобеляцького управління Полтавської філії Полтавського обласного центру зайнятості Хейлик Наталія Миколаївна взяла участь у засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення Білицької селищної територіальн
14 травня 2024 року начальник Кобеляцького управління Полтавської філії Полтавського обласного центру зайнятості Хейлик Наталія Миколаївна взяла участь у засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення Білицької селищної територіальної громади.
На заході також були присутні - голова Білицької ОТГ Скрильник Микола Володимирович, керівники підприємств громади та старости старостинських округів.
Наталія Миколаївна інформувала про інструменти та програми підтримки працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Білицької громади.
Учасники засідання обговорили проблемні питання підтримки внутрішньо переміщених осіб на ринку праці та повернення їх до зайнятості.
Крім того, начальник Кобеляцького управління повідомила, що на базі Полтавської філії Полтавського обласного центру зайнятості за адресою: м. Полтава, вул. Сінна, 45 (тел. 095-773-29-35), працює регіональний офіс «Зроблено в Україні» для роботи з мікро- та малим бізнесом регіону. Звернувшись до офісу, зацікавлені особи отримають інформацію про урядові програми підтримки українського виробника та умови участі в них. Фахівці офісу нададуть кваліфіковані консультації і практичну допомогу з написання бізнес-планів, оформлення та подачі документів на гранти та інші державні програми підтримки бізнесу.