ОГОЛОШЕННЯ !!!

Дата: 20.06.2024 14:06

ОГОЛОШЕННЯ !!!

Доводимо до відома населення, що на території селище Білики Білицької СТГ  24.06.2024 року з 930 по 1330 год будуть проводитися вимушені щеплення домашніх тварин (собаки, коти, ВРХ, ДРХ, коні та ін.) проти сказу, в зв’язку із виявленням сказу кота в с. Кустолові Кущі Білицької СТГ. Щеплення проводитимуться безкоштовно спеціалістами Кобеляцької дільниці ветеринарної медицини:

• Одна стаціонарна бригада прийматиме тварин селище Білики вул. Пристанційна 16 Д біля магазину «Маркет опт»;

• Дві бригади щеплення проводитимуть селище Білики шляхом подвірних обходів.

За контактною інформацією звертатись за тел. 0633864690

Закликаємо всіх власників тварин бути відповідальними вбережіть домашніх тварин від захворювання на сказ !!!