БІЛИЦЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

До уваги представників бізнесу!

Дата: 09.07.2024 16:46

До уваги представників бізнесу!

Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з центром підтримки підприємців Дія.Бізнес у Полтаві, Агенцією регіонального розвитку Полтавської області ,,Офіс євроінтеграції” та Полтавською міською радою з метою визначення потреб експортерів Полтавської області, досвіду, поточних викликів, а також рівня зацікавленості в отриманні послуг для розвитку зовнішньоекономічної діяльності пропонує представникам бізнесу, діючим та потенційним експортерам Білицької територіальної громади взяти участь у опитуванні.

Результати опитування сприятимуть у підготовці корисних інструментів для підтримки експортерів Полтавської області, зокрема навчальної програми, яка відбудеться восени 2024 року.

Кінцевий термін заповнення опитувальника – 28 липня 2024 року. Заповнити форму можна за посиланням: http://surl.li/tnmtoy