Уже п’ять громад Полтавщини долучилися до інвентаризації земельного фонду

Дата: 10.07.2024 08:10

Уже п’ять громад Полтавщини долучилися до інвентаризації земельного фонду

Інвентаризація Земель (1)

Ефективний механізм контролю громадами власного земельного фонду – інвентаризація. Це комплексний системний аналіз.

«На Полтавщині вже п'ять громад долучилися до процесу інвентаризації земель. Цього разу – Кобеляцька, Козельщинська та Щербанівська територіальні громади», – повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
Відповідні рішення допоможуть ефективно використовувати земельні ресурси. Зокрема, громади матимуть повну інформацію про стан, межі, розміри земельних ділянок, які на їх території. Що натомість спрощує механізм управління. А використання цих земель стане додатковим джерелом наповнення місцевих бюджетів.
«Дбаємо про економічний розвиток громад області – розвиваємо Полтавщину», – підкреслив Філіп Пронін.