«Працюємо над відновленням місцевих доріг на Полтавщині», – Філіп Пронін

Дата: 10.07.2024 13:55

«Працюємо над відновленням місцевих доріг на Полтавщині», – Філіп Пронін

Дороги (9)

Обласна влада спільно з громадами працюють над відновленням дорожнього покриття. На одній із таких ділянок у Великорублівській громаді побував начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

«Працюємо над відновленням місцевих доріг на Полтавщині. Нині роботи тривають у двадцять одній громаді, невдовзі розпочнуться ще у шести», – розповів Філіп Пронін.
Кошти для відновлення автошляхів вже виділили 24 громади. Це загалом понад 108 млн грн. Із обласного бюджету передбачене співфінансування – 50 млн грн. Ще 18 громад розглядають можливість співфінансування.
«Закликаю кожну громаду активніше долучатися до відновлення доріг на своїх територіях. Завдяки спільним діям нам вдалося відновити 80 тисяч квадратних метрів дорожнього покриття. Працюємо на результат. Разом нам усе вдасться», – зауважив Філіп Пронін.