БІЛИЦЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавського району Полтавської області

Питання енергозабезпечення – на постійному контролі обласної влади

Дата: 27.07.2024 14:18
Кількість переглядів: 146

Питання енергозабезпечення – на постійному контролі обласної влади

 

Енергетика

Енергозабезпечення залишається у фокусі Полтавської обласної військової адміністрації. Щоденно на всіх рівнях приділяють максимальну увагу цій темі.

«Минулого тижня робоча група «Прозорість і підзвітність» розглянула актуальні питання та сформувала низку доручень. Маємо перші результати», – розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
Електроенергія. «Укренерго», Держенергонагляд та СБУ перевіряють застосування «Полтаваобленерго» графіків погодинних відключень. Аналізують розподіл черг, дотримання графіків і реагування на скарги. Перевірка триває до понеділка.
З 29 липня діятиме оновлений поділ абонентів на черги у графіку погодинних відключень. Зміни внесли з урахуванням електрозабезпечення об’єктів водопостачання. Перевірити свою адресу можна на сайті «Полтаваобленерго».
Комунікація зі споживачами. В об’єднаних філіях і дільницях для консультацій запрацювали 28 додаткових телефонних номерів.
«Водопостачання. Працівники водоканалу у взаємодії з обленерго перепід'єднують насосні станції третього підйому, щоб вони не підпадали під графіки відключень. Відпрацювали вже по 70% об'єктів у Полтаві. Кілька насосних станцій – у процесі. Водночас іще майже 25% необхідно перепід'єднати, щоб у близько 100 тис. жителів було стабільне водопостачання за відсутності світла. Підприємство потребує фінансової підтримки для виконання робіт. Сьогодні провели позачергове засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС, де розглянули питання. Оперативно відпрацюємо», – зауважив Філіп Пронін.
Інтернет-зв'язок. Він має бути стабільним в умовах відключень світла. Провели нараду з мобільними операторами. На всіх базових станціях, яких майже 1300 по області, замінили акумуляторні батареї. Проте їх для безперервної роботи в умовах відключень світла недостатньо. На акумуляторах вони можуть працювати автономно до чотирьох годин. Тому дуже актуальне питання варіантів живлення цих об'єктів. 17% із них забезпечені генераторами – власними, партнерськими, мобільними. Оператори мають попрацювати над залученням більшої кількості альтернативних джерел живлення.
«Усі ці питання – на постійному контролі. Пам'ятаймо про ощадливе споживання електроенергії», – зауважив Філіп Пронін.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь