Дата: 26.08.2024 14:23

Завтра, 27 серпня 2024 року, Білицька громада проведе в останню путь жителя с. Бутенки, захисника Жорняка Валерія Івановича — людину з незламним  духом відданій рідній землі.

Церемонія прощання розпочнеться об 11:30 біля будинку, де проживав Валерій Іванович, за адресою: село Бутенки, вулиця Героїв Крут, 29. Після цього траурна колона пройде до Свято - Архангело – Михайлівської церкви у селі Бережнівка, де відбудеться відспівування.

Поховання відбудеться на кладовищі в селі Бережнівка, де навіки спочине військовий нашої держави.

Ми всі скорбимо разом з рідними та близькими Валерія Івановича, поділяючи їх біль і втрату. Важко знайти слова, щоб висловити всю глибину співчуття. Світла та вічна пам'ять тому, хто віддав життя за наше майбутнє. Спочивай з миром дорогий захисник!