Дата: 02.10.2024 11:21

11. Видача висновку за результатами інспекційного відвідування щодо цільового витрачання аліментів на дитину

Необхідні документи:

•         Письмова заява про видачу висновку за результатами інспекційного відвідування щодо цільового витрачання аліментів на дитину.

До заяви додаються:

•         копія паспорта заявника

•         копія свідоцтва про народження дитини (за наявності);

•         розрахунок заборгованості зі сплати аліментів за останні 12 місяців, виданий відповідно до Інструкції з організації примусового виконання рішень, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 02.04.2012 № 512/5, а також відомості про місце проживання отримувача аліментів.

У разі повторного впродовж року звернення платника аліментів із заявою про проведення інспекційного відвідування подається розрахунок заборгованості зі сплати аліментів за період, що минув з дати проведення попереднього інспекційного відвідування.

У разі якщо аліменти на дитину сплачуються не за рішенням суду (за домовленістю між батьками дитини):

•         договір між батьками про сплату аліментів на дитину

•         копії інших документів, що підтверджують сплату аліментів на дитину та їх розмір.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги:

• не надання повного пакету документів;
  • надання документів, які не відповідають дійсності чи містять неповну інформацію;
  • наявність рішення суду, в якому визначено місце проживання дитини з іншим із батьків або відкриття провадження у справі щодо визначення місця проживання дитини;
  • встановлення під час відвідування дитини, бесіди з дитиною, яка досягла 14 років, недостовірних відомостей, поданих заявником щодо місця її проживання.

Термін виконання не більше 50-ти робочих днів.