Дата: 21.10.2024 15:12

Вітаємо Сердюк Тетяну Іванівну, жительку Білицької громади, з ювілеєм – 90 років! 🎉

Сьогодні ми щиро вітаємо Тетяну Іванівну Сердюк, яка святкує свій 90-й день народження! 🌸

Тетяна Іванівна народилася 21 жовтня 1934 року в селі Трояни, Кобеляцького району, Полтавської області. Її дитинство було важким – батько не повернувся з фронту, а мати, Євдокія Андріївна, самотужки виховувала трьох доньок. Особливо важкими були роки голоду в 1947-му, коли родину врятувала корова, від якої пили молоко, та груша у дворі, з плодів, якої мати запікала страви для дітей.

Після закінчення школи Тетяна Іванівна працювала на бавовняно-прядильній фабриці в місті Полтава. Згодом доля звела її з майбутнім чоловіком, Сердюком Павлом Володимировичем, і після весілля вони переїхали до села Марківка. Тут вона працювала на фермі, заготовачем, у магазині, а згодом стала завідувачкою відділення збіркаси.

Разом із чоловіком Тетяна Іванівна виховала двох доньок, які стали вчителькою та медиком, і подарували їй двох онуків та правнучку. Вона завжди була сильною опорою для своєї родини.

Протягом 30 років Тетяна Іванівна співала у духовному хорі, а також має талант до вишивки. Вона є відмінною господинею, що любить чистоту, порядок і спокій у домі. Тетяна Іванівна – це справжній приклад мудрості, терпіння та любові до життя. Її найбільша мрія сьогодні – мир в Україні та здоров'я для всіх близьких. ❤️

Бажаємо вам, дорога Тетяно Іванівно, міцного здоров’я, тепла і радості від рідних, а також здійснення всіх ваших мрій! 🎂

З ювілеєм! 🎈🎁

#Ювілей #Вітання #ЗДнемНародження #90Років