БІЛИЦЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавського району Полтавської області

Для освітян Полтавської громади провели тренінг «Діяльнісний підхід у загальній середній освіті в реаліях сьогодення»

Дата: 30.10.2024 14:01
Кількість переглядів: 62

Для освітян Полтавської громади провели тренінг «Діяльнісний підхід у загальній середній освіті в реаліях сьогодення»

 

Педагоги

30 жовтня за підтримки Полтавської обласної військової адміністрації та Департаменту освіти і науки Полтавської ОВА на базі Полтавської академії неперервної освіти ім. М. В. Остроградського освітні лідери Полтавської громади – директори та заступники директорів – взяли участь у тренінгу за програмою підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у загальній середній освіті в реаліях сьогодення».

Захід відвідали заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко та Євген Кончаковський.
«Освітяни Полтавщини не тільки допомагають дітям здобувати нові знання, а й, що дуже важливо, самі постійно навчаються новому. ПАНО є своєрідним майданчиком для реалізації освітніх трендів, організації систематичних зустрічей для педагогів та постійної комунікації в межах освітньої реформи, – зауважив Антон Чубенко. – Сьогодні у фокусі уваги – упровадження ігрових і діяльнісних методів навчання в освітньому процесі. Це є необхідним для всебічного розвитку дитини, формування в неї наскрізних умінь, які дадуть їй змогу бути конкурентоспроможною в майбутньому. Саме тому діяльнісний підхід в освіті – це спосіб реалізації ідей та змісту Нової української школи».
Під час тренінгу учасники обговорювали актуальні питання, шукали нові рішення та разом міркували, як будувати майбутнє нашої освіти. Мову вели про освітні розриви та втрати, як діяльнісно вирішувати цю проблему; досліджували роль командної роботи, лідерів у цьому процесі.
Опрацьовували практики діяльнісного підходу, успішного навігування дитини в сучасному світі. Також шукали ресурси підтримки благополуччя всіх учасників освітнього процесу, наголосивши на важливості створення розвиткового освітнього середовища для дітей.
Цей навчальний курс допоможе директорам та заступникам директорів:
• опанувати інноваційні методи управління освітнім закладом;
• упровадити діяльнісний підхід у навчальний процес;
• підготуватися до викликів сучасної освіти;
• створити сприятливе середовище для розвитку учнів і учениць.
Професійне спілкування під час тренінгу відбулося офлайн і надало змогу всім учасникам генерувати креативні ідеї, отримати підтримку власного бачення, надихнутися й надихнути одне одного, мотивувати до дій. Спілкування, обмін досвідом та спільне проєктування – це саме те, що надихає освітян рухатися вперед.
Учасники тренінгу вдячні ЗСУ за таку цінну можливість зустрітися й розглянути важливі для впровадження НУШ питання. А також учасники заходу вдячні організаторам: The LEGO Fondation, Оксана Рома, фахівцям ПАНО ім. М. В. Остроградського Вадиму Пилипенку, Марині Крилевець, Віталію Зелюку – за нові стратегії тренерського супроводу, можливість навчатися, спілкуватися, розвиватися, впроваджувати діяльнісний підхід у школі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь