БІЛИЦЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавського району Полтавської області

На регіональній комісії ТЕБ і НС обговорили питання впровадження систем оповіщення

Дата: 12.04.2025 13:03
Кількість переглядів: 14

На регіональній комісії ТЕБ і НС обговорили питання впровадження систем оповіщення

 

Засідання ТЕБ І НС 5

Відбулося чергове засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області. Засідання провів т.в.о. начальника ОВА Володимир Когут.

Серед питань, що обговорили члени комісії – впровадження територіальної та місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення.

Як поінформував заступник начальника управління – начальник відділу координації та планування заходів цивільного захисту і оповіщення Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ПОВА Андрій Коваленко, розроблено положення про територіальну автоматизовану систему централізованого оповіщення, положення про місцеві автоматизовані системи оповіщення розроблені в чотирьох військовий райдержадміністраціях та 59 громадах. Немає положення в Коломацькій ТГ.

Побудована та введена в дослідну експлуатацію територіальна автоматизована система централізованого оповіщення. Побудована та введена в експлуатацію місцева автоматизована система централізованого оповіщення в Горішньоплавнівській міській територіальній громаді.

Районними військовими адміністраціями та органами місцевого самоврядування розроблено та погоджено з Департаментом 28 технічних завдань зі створення місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення.

Громадами області розроблено 35 проєктів щодо створення місцевих систем оповіщення.

Цьогоріч у програмах 19 громад передбачено понад 74 млн грн для створення місцевих систем оповіщення. Затверджено кошти місцевих бюджетів у трьох громадах на суму понад 31 млн грн. Це Лубенська, Кременчуцька, Полтавська громади», – сказав Андрій Коваленко.

Володимир Когут акцентував, що на сьогодні діюча система оповіщення знаходяться в працездатному стані, але водночас потребує модернізації та вдосконалення.

«Громади мають активізувати роботу щодо виконання заходів із реконструкції, технічної модернізації та впровадження місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення. Адже вони відіграють ключову роль у захисті населення під час надзвичайних ситуацій. Зокрема це своєчасне попередження про небезпеку», – наголосив Володимир Когут.

Серед даних доручень, які були озвучені на комісії – внесення зміни до місцевих програм з питань цивільного захисту, в яких передбачити фінансовий ресурс для здійснення заходів з модернізації та впровадження місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення для здійснення заходів з модернізації та впровадження місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь