Благодійний фонд "ПРЕМ'ЄР УРЖАНС ІНТЕРНАСЬОНАЛЬ" активно допомагає пацієнтам

Благодійний фонд "ПРЕМ'ЄР УРЖАНС ІНТЕРНАСЬОНАЛЬ" активно допомагає пацієнтам у нашій громаді. 25.04.24 на виїзному прийомі прийнято 24 пацієнти в Чорбівці та 23 пацієнти в Бережнівці 24.04.24. Цей фонд здійснює значний вплив на здоров'я та добробут місцевого населення. Дякуємо за вашу працю та внесок у поліпшення якості життя наших співгромадян!

10:47 29.04.2024

Чи підлягає оподаткуванню ПДФО сума одноразової грошової допомоги, яка виплачується при звільненні військовослужбовцям строкової служби за рахунок фонду грошового забезпечення?

10:07 29.04.2024

Конфлікт інтересів як корупційна складова: запобігання та врегулювання

Конфлікт інтересів як корупційна складова: запобігання та врегулювання У Полтавській обласній військовій адміністрації в межах забезпечення взаємодії щодо ефективності, прозорості та доброчесності роботи органів влади зауважили, що у публічних службовців іноді виникає непевність – чи наявний у них конфлікт інтересів? А саме це є основою всіх корупційних злочинів та більшості корупційних правопорушень. Якщо посадовець чітко усвідомив наявність цього фактору у сфері своїх повноважень, то він не завжди знає як правильно врегулювати конфлікт інтересів.

09:58 29.04.2024