Дата: від до Скинути

Юридичні наслідки неподання одноразової (спеціальної) декларації  тими особами, які мають на це право

Юридичні наслідки неподання одноразової (спеціальної) декларації тими особами, які мають на це право

Одноразове (спеціальне) декларування, передбачене підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), є добровільним.

14:46 19.10.2021

АНОНС Круглого столу Адвокація на підтримку стратегій із вакцинації проти COVID-19 згідно з Дорожньою картою  та їх виконання в Україні  Полтавська область

АНОНС Круглого столу Адвокація на підтримку стратегій із вакцинації проти COVID-19 згідно з Дорожньою картою та їх виконання в Україні Полтавська область

19 жовтня о 10:00 у м.Полтава в приміщенні Полтавської обласної адміністрації (вул. Соборності, 45) відбудеться круглий стіл «Адвокація на підтримку стратегій із вакцинації проти COVID-19 згідно з Дорожньою картою  та їх виконання в Україні». Захід відбудеться у змішаному офлайн та онлайн форматі з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

14:43 19.10.2021

14:43 19.10.2021