Дата: від до Скинути

Станом на 05 листопада 2021 року в територіальній громаді Полтавського району за весь період моніторингу захворюваності   з підтвердженим діагнозом  COVID-19 зареєстровано 395 випадків.

10:16 06.11.2021

ПАМ’ЯТКА щодо дотримання громадянами Правил безпеки на залізничному транспорті

Основними причинами травмування громадян на залізниці залишається порушення ними правил безпеки на залізничному транспорті. Це, зокрема, перехід залізничних колій пере потягом, що наближається; ходіння безпосередньо по коліях або близько до них (на відстані менше п’яти метрів до крайньої рейки); знаходження надто близько від краю пасажирської платформи (менше, ніж півметра) під час проходження поїзда, ігнорування попереджувальних звукових та світлових сигналів залізничних переїздів.

12:30 05.11.2021

ПРОЄКТ ДЛЯ РОЗВИТКУ ЖІНОЧОГО БІЗНЕСУ

Громадська організація «Інша Жінка» за сприяння Полтавської обласної державної адміністрації (Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій) анонсують ПРОЄКТ ДЛЯ РОЗВИТКУ ЖІНОЧОГО БІЗНЕСУ

18:26 04.11.2021

Кобеляцька  ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській  області інформує

Кобеляцька ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області інформує

Кобеляцька  ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській  області інформує, що 21.07.2021 набрали чинності окремі норми Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» від 15.06.2021 №1539-ІХ (далі - Закон  №1539), відповідно до якого внесено зміни, зокрема, до Податкового кодексу України в частині проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, яке відбуватиметься з 1 вересня 2021 р. до 1 вересня 2022 р.

12:35 03.11.2021