Про погіршення погодних умов

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, протягом доби 28 жовтня очікуються пориви вітру: вночі пориви південного вітру 15-20 м/с, вдень пориви західного вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с .

13:37:47 27.10.2023

Про ускладнення погодних умов

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології ввечері 25 жовтня та вночі 26 жовтня по Полтавській області та м. Полтава очікуються пориви південно-західного вітру 15-18 м/с.

14:02:13 25.10.2023

Опитування «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель»

В Науково-дослідницькому інституті вивчення проблем злочинності ім. академіка В.В. Сташиса за підтримки Національного фонду досліджень України проводиться наукове дослідження «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель».

17:02:09 24.10.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЄКТУ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ БІЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЄКТУ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ БІЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

08:29:14 23.10.2023

Полтавська районна військова адміністрація інформує

Полтавська районна військова адміністрація інформує щодо працевлаштування, навчання, отримання грантів, підтримку роботодавців при працевлаштуванні працівників та визначені фахівці, якими будуть надаватися супровід та допомога щодо працевлаштування учасників бойових дій та членів їх сімей на території громади.

08:54:19 20.10.2023