Про скликання 37 сесії Білицької селищної ради восьмого скликання

Інформуємо, що відповідно до розпорядження селищного голови від 17.08.2023 №02.1-05/78  "Про скликання тридцять  сьомої  сесії Білицької селищної ради восьмого скликання" 37 сесія селищної ради відбудеться  30 серпня  2023 року о 11.00 в  залі засідань Білицького селищного будинку культури.

15:08:20 18.08.2023

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» 2023 в Україні

Організатори закликають не робити масові скупчення та брати участь лише у прибираннях на рекомендованих та дозволених локаціях органами місцевого самоврядування, попередньо пройшовши інструктажі техніки безпеки та під час сигналу тривоги спускатись в укриття. Деталі та інструкції в новинах на сайті m'vw.letsdoitukraiiie.org. З 16 серпня по 16 вересня 2023 року участь візьмуть комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються в різних форматах на рівні корпоративної соціальної відповідальності, засоби масової інформації, лідери думок, пересічні громадяни. «Це додаткова можливість привернути увагу до питань, пов'язаних з відхода.ми та екологічними проблемами сьогодення 8 нашій країні. Цього року, враховуючи війну та карантинні обмеження, плануються нові формати на вибір; цифрове прибирання letsdoitukraine.org/digitalcleanup; формування Національної мали пунктів прийому вторинної сировини recyclingpoints.org «Знайди, сортуй, здавай»; сімейні та індивідуальні прибирання на прибудинкових або рекомендованих локаціях, на територіях навчальних закладів та установ; розбір завалів. Зробимо Україну чистою разом!» -зазначило координаторка Всесвітнього дня прибирання в Україні Юлія Мархель. Також організатори запрошують приєднатись українців за кордоно.м, які зможуть організувати прибирання, долучитись до міжнародіюї події, подякувати приймаючим містам та підтримати своє рідне місто навіть на відстані.

14:51:21 31.07.2023

Повідомляємо щодо можливості подачі заявки та отримання безкоштовного добрива NPK від USAID АГРО.

В межах Ініціативи на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна, започаткованої Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) для посилення продовольчої безпеки, Програма USAID АГРО спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України надасть аграріям добрива. Завдяки підтримці уряду США, українські фермери, які мають в обробітку від 5 до 500 га та вирощують зернові і олійні культури, можуть безкоштовно отримати по одній тонні добрива для основного та припосівного внесення (Нітроамофоска NPK 16:16:16/15:15:15).

15:30:07 26.07.2023

Планується проведення форуму  "Крафтове виробництво Полтавщини: стан та перспективи розвитку"

В рамках Програми міжнародної технічної допомоги "EU4Busines: конкурентноспроможність та інтернаціоналізація МСП", що співфінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією "Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH"), 16 серпня 2023 року планується проведення форуму  "Крафтове виробництво Полтавщини: стан та перспективи розвитку" в Центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес у м. Полтава, вул. Соборності, 45.

09:22:35 19.07.2023

Про скликання тридцять п"ятої сесії Білицької селищної ради восьмого скликання

Інформуємо, що відповідно до розпорядження селищного голови від 07.07.2023 №02.1-05/64  "Про скликання тридцять  п’ятої  сесії Білицької селищної ради восьмого скликання" 35 сесія селищної ради відбудеться  20 липня  2023 року о 11.00 в  залі засідань Білицького селищного будинку культури.

09:38:57 07.07.2023

08 липня 2023 року на території с. Червоні Квіти Білицької селищної територіальної громади буде проведено рибний фестиваль "Fish Chervoni Kvity Fest"

08 липня 2023 року на території с. Червоні Квіти Білицької селищної територіальної громади буде проведено рибний фестиваль "Fish Chervoni Kvity Fest"

16:38:14 04.07.2023