На Полтавщині планують створити ще один індустріальний парк

На Полтавщині планують створити ще один індустріальний парк На засіданні архітектурно-містобудівної ради профільного департаменту ОВА розглянули проєкт детального плану території, що передбачає створення індустріального парку на території Терешківської територіальної громади Полтавської області. Це земельна ділянка площею 27 га на якій планується будівництво сміттєпереробного комплексу та підприємств-супутників. Основне підприємство передбачає приймання, сортування, переробку та утилізацію твердих побутових відходів. У межах індустріального парку також плануються до розміщення підприємства з вторинної переробки сировини з подальшою реалізацією виготовленої  з неї продукції.

15:47 08.03.2024

Путівник для громад зі зміни соціальних норм для запобігання домашньому насильству Статистика невтішна — щороку в Україні від фізичного та сексуального насильства страждають 1,1 млн жінок. Саме тому ми вкотре наголошуємо, як важливо запобігати будь-якому прояву насильства! За фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні в межах проєкту «EMBRACE: Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству», який здійснюється Фондом ООН в галузі народонаселення (UNFPA) підготовлено Путівник для громад зі зміни соціальних норм для запобігання домашньому насильству (електронна версія доступна за лінком )

14:00 08.03.2024

Покрокова інструкція ветеранам війни, як отримати грошову компенсацію за державними програмами забезпечення житлом У наведеній інфографіці ветерани та члени їхніх родин можуть отримати детальну інформацію щодо житлових питань. Зокрема:

11:10 08.03.2024

Кіберполіція разом з українськими волонтерами запрошує долучитись до соціального проєкту «BRAMA»  Проєкт з кібербезпеки BRAMA запустили в Україні. «BRAMA» - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

10:00 08.03.2024

Маємо створити такі умови, щоб ВПО залишилися в громадах, працевлаштувалися, мали постійне житло, – Володимир Василенко На засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при Полтавській облвійськадміністрації спільно з представниками міжнародних донорських організацій, які опікуються питаннями підтримки ВПО в області, говорили про плани співпраці на 2024 рік. У фокусі – забезпечення інтеграційних процесів для ВПО та допомога постраждалому цивільному населенню, використовуючи всі наявні можливості та механізми підтримки в області та громадах.

09:28 08.03.2024

На Одещині затримано аферистів, які «продавали» в мережі дрони на потреби ЗСУ

На Одещині затримано аферистів, які «продавали» в мережі дрони на потреби ЗСУ Кіберполіцейські Одещини спільно зі слідчими ГУНП в Одеській області викрили двох осіб, які привласнювали кошти громадян під приводом продажу квадрокоптерів та пригону автівок з-за кордону на потреби захисників України.

08:07 08.03.2024

Найчастіше полтавці потерпають від інтернет-шахраїв при купівлі авто, одягу, техніки Із розвитком технологій розвиваються й можливості злочинців. Кіберзлочинність – це поняття твердо увійшло у вжиток сучасних людей. Про популярні шахрайські схеми та протидію сучасним проявам кіберзлочинності на брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини розповів інспектор відділу протидії кіберзлочинам в Полтавській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Ростислав Конюшенко. «Кількість кримінальних правопорушень 2023-2024 років, у порівнянні з 2021-2022, зросла майже на 40%. 2022 року з питань шахрайства було зафіксовано близько 5 тисяч звернень, на даний час маємо близько 45 тисяч звернень. За перший місяць року скоєно 420 кримінальних правопорушень», – говорить Ростислав Конюшенко.

08:01 08.03.2024