ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БІЛИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ !

21 вересня 2022 року працівником сектору «Кобеляцьке бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги буде працювати  консультаційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги з метою консультування внутріщньо переміщенних осіб та прийняття звернень від громадян для представлення їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах.

16:49:26 19.09.2022

ОГОЛОШЕННЯ

З метою запобігання поширенню COVID-19  у  виконавчому комітеті Білицької селищної ради  з 20 вересня 2022 року  прийом  відвідувачів здійснюється  з  дотриманням  маскового  режиму  та соціальної дистанції.

16:39:50 19.09.2022

Виїзний прийом громадян

15 вересня  з  09.00 год. до 12.00 год заступник начальника відділу обслуговування громадян № 5 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області  проведе  виїзний прийом громадян у приміщенні Білицької селищної ради.

10:28:59 14.09.2022

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ БІЛИЦЬКОЇ ГРОМАДИ! Повідомляємо про необхідність укладення договору про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів!

КП "БУТЕНКІВСЬКЕ" БІЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ пропонує всім фізичним та юридичним особам, які не уклали договір з вивезення побутових відходів та є власниками (співвласниками, користувачами) нерухомого майна отримувати послуги з вивезення твердих побутових відходів шляхом укладення договору про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.

09:53:08 07.09.2022

Укрпошта змінює формат роботи

З 15 жовтня на території громади запроваджується проєкт «Пошта на колесах».        Одразу заспокоїмо: пошта як працювала, так і далі працюватиме, і всі отримають пенсії, газети і посилки вчасно. Єдине, що зміниться, — це формат роботи.

14:53:28 02.09.2022

Із 1 вересня будь-які алкогольні напої можна буде придбати з 12:00 до 18:00 – рішення Ради оборони області

Із початку вересня як слабоалкогольні, так і міцні алкогольні напої у закладах торгівлі й громадського харчування області можна буде придбати з 12:00 до 18:00. Відповідне рішення прийняла Рада оборони області.

09:44:05 01.09.2022