ОГОЛОШЕННЯ

Для внутрішньо переміщених осіб гуманітарну медичну допомогу надаватимуть британські лікарі, а також спеціалісти з Кобеляк та Полтави

2 червня, в четвер, на базі Білицької АЗПСМ  (вул. Миру, 6) для внутрішньо переміщених осіб гуманітарну медичну допомогу надаватимуть британські лікарі, а також спеціалісти з Кобеляк та Полтави в рамках UKMed.

14:02:24 01.06.2022

Шановні орендодавці нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки!

З метою стабілізації ситуації на ринку нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, звертаємо Вашу увагу на неприпустимість, у такий важкий для українців час, безпідставно завищувати ціни на здачу в оренду нерухомого майна.

18:50:56 31.05.2022

Інформація про діяльність Громадської організації «Громада. Інвестиції. Розвиток» станом на 31.05.2022

Громадська організація висловлює глибоку вдячність всім небайдужим громадянам, жителям нашої громади, які долучились у цей непростий для країни час до  формування та забезпечення діяльності добровольчого об’єднання територіальної оборони  Білицької громади.

09:36:20 31.05.2022

УВАГА!

Знайдено документи загублені в смт. Білики.  Звертатись до селищної ради.

12:52:26 17.05.2022

Гуманітарний відділ Білицької селищної ради запрошує Вас до 19 травня 2022 року безпечно долучитись до участі у онлайн-параді вишиванок "У Білицькому краї цвітуть вишиванки".

Умови участі: на свої сторінці у соцмережі із хештегом #парадвишиванокБіликионлайн опублікуйте 1 (одну) світлину, на якій зображені Ви або ваші друзі у вишиванці.

11:08:00 16.05.2022

До відома жителів Білицької громади та внутрішньо переміщених осіб!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року №333, щодо Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, виконавчий комітет Білицької селищної ради розпочинає прийом заяв від власників жилих приміщень приватного житлового фонду, які безоплатно розміщують в них внутрішньо переміщених осіб.

14:44:59 05.04.2022

УВАГА! З 1 березня, з 00:00 годин на всій території Полтавської області заборонено продаж алкогольних напоїв.

Заборона діятиме до закінчення воєнного стану. Правоохоронці громади жорстко контролюють виконання наказу. Днями на території громади поліцейськими офіцерами громади було виявлено виробництво спиртного у приватних домогосподарствах, продукцію вилучено та знищено на місці.

09:25:44 16.03.2022