ОГОЛОШЕННЯ

ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19 в Білицькій територіальній громаді Полтавського району 12 жовтня 2021 рік Щеплено осіб за добу- 9 Щеплено осіб з початку вакцинації – 2336 Захворіло на COVID за добу- 0

Станом на 12 жовтня  2021 року в територіальній громаді Полтавського району за весь період моніторингу захворюваності   з підтвердженим діагнозом  COVID-19 зареєстровано 258  випадків.

08:14:57 13.10.2021

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ ПРО СТВОРЕННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ БІЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

З метою визначення перспективних напрямків розвитку територіальної громади, виконавчим комітетом Білицької селищної ради розпочинається процес підготовки Стратегії розвитку Білицької селищної ради на період до 2027 року. Для  стратегічного планування, передбачається утворити робочу групу з представниками різних сфер життєдіяльності населених пунктів територіальної громади.

16:41:42 07.10.2021

Проголосуй за проєкти «Бюджет участі»

Голосування за проєкти триває протягом 16 календарних днів з дня початку голосування. Термін початку голосування: з 9-00 14 вересня щороку. Термін завершення голосування за проєкти: о 17-00 30 вересня щороку.

13:00:26 29.09.2021

"Професійне навчання - ключ до успіху"

З метою здобуття та вдосконалення професійних знань, умінь та навичок, підвищення конкурентоспроможності зареєстрованих безробітних на ринку праці, Кобеляцькою районною філією Полтавського ОЦЗ здійснюється організація професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

10:43:43 10.08.2021