Дата: від до Скинути

Ми маємо створити в кожному районі систему надання послуг у сфері ментального здоров’я, – Володимир Василенко Заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко взяв участь у онлайн-засіданні міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України. У центрі уваги учасників засідання – впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», проєкту «Ментал-тьютор» в органах МВС та створення системи психологічного відновлення особового складу Збройних сил України.  Власним досвідом психосоціальної підтримки жителів регіонів поділилися фахівці Вінницької та Дніпропетровської областей.

09:12 01.03.2024

Об’єднуємо зусилля, аби соціальна інфраструктура на Полтавщині була сучасною та комфортною для людей, – Філіп Пронін На Полтавщині в межах Програми з відновлення України цьогоріч працюють над реалізацією 16 проєктів. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. «Об’єднуємо зусилля, аби соціальна інфраструктура на Полтавщині була сучасною та комфортною для людей. У межах Програми з відновлення України цьогоріч працюємо над реалізацією 16 проєктів. Наша область отримає 616 млн грн субвенції з держбюджету. Мова про будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт у закладах освіти і медицини. Серед них – ліцеї та дитсадки, лікарні й відділення», – розповів Філіп Пронін.

19:40 29.02.2024

Мінреінтеграції забезпечило 199 прифронтових громад протимінними знаками

Мінреінтеграції забезпечило 199 прифронтових громад протимінними знаками У межах відповідної бюджетної програми міністерства деокуповані громади отримали близько 96 тисяч знаків «Небезпечно міни!». Їх використовуватимуть для маркування ділянок, забруднених вибухонебезпечними предметами. Це дасть змогу населенню легко розпізнати небезпечні території й обходити їх, не наражаючи себе на небезпеку.

19:39 29.02.2024

Перелік територіальних громад області, які приймають заяви на допомогу ВПО виключно у ЦНАП З 1 березня 2024 року виплати допомоги на проживання буде продовжено автоматично на 6 місяців для внутрішньо переміщених осіб, які не мають можливості працювати. Визначено категорію внутрішньо переміщених осіб, яким допомога буде продовжена ще на 6 місяців після подання нової заяви, а саме:

19:31 29.02.2024

Сьогодні у Білицькій територіальній громаді, з великим задоволенням, ми оголошуємо про успішне відкриття Бутенківської сільської бібліотеки після проведеного поточного ремонту.

15:22 29.02.2024

Уряд затвердив план заходів з відзначення 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з підготовки та відзначення на державному рівні 210-річчя від дня народження видатного українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка. «Саме зараз, під час війни за наші цінності та ідентичність, важливо належно вшанувати пам’ять про Тараса Шевченка – національного символа України. Адже саме за нашу культуру й історію, а також за вільне майбутнє так самовіддано борються всі українці. Поет завжди надихав нас на перемогу. Його слова «Борітеся – поборете» викарбувані у серці кожного патріота», – сказав т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

12:30 29.02.2024

Як отримати імуносупресивні препарати за програмою «Доступні ліки»?

Як отримати імуносупресивні препарати за програмою «Доступні ліки»? Як зазначають в Національній службі здоров’я України, імуносупресанти необхідні для осіб у посттрансплантаційному періоді. Пацієнти можуть отримати ці препарати безоплатно або з частковою доплатою за програмою реімбурсації.

12:01 29.02.2024

У Полтавській ОВА продовжують працювати цілодобові гарячі лінії обласного контактного центру Протягом минулого тижня мешканці Полтавщини активно зверталися за допомогою для вирішення своїх життєвих проблем та повсякденних ситуацій. Загалом фахівцями центру отримано близько 250 дзвінків, у тому числі кожний шостий від внутрішньо переміщеної особи. Залишається актуальною проблематика у сфері житлово-комунального господарства, насамперед, Полтавської громади. Фактично, кожне третє звернення надходило від мешканців обласного центру щодо вирішення ситуації з відновленням роботи ліфтів, ремонту доріг, надання гуманітарної допомоги.

11:37 29.02.2024

На Полтавщині розробляють Програму розвитку рибного господарства

На Полтавщині розробляють Програму розвитку рибного господарства За ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України відбулася онлайн-нарада щодо джерел фінансування розвитку рибної галузі. Участь у заході взяли начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін, його заступник Володимир Когут, керівники профільних департаментів та агентств. Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віталій Головня розповів, що завдяки реформі рибного господарства, яку було започатковано ще у 2022 році, значно збільшилися надходження від бізнесу який займається промислом.

11:24 29.02.2024