ВИЇЗНІ ПРИЙОМИ У БУТЕНКІВСЬКОМУ ТА МАРКІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ

04 серпня Білицький селищний голова Микола Скрильник провів виїзний прийом громадян у Бутенківському та Марківському старостинських округах. Всього звернулося 16 громадян, якими порушено питання : упорядкування територій біля будинку культури в с. Бережнівка та кладовища в с.Трояни, вивезення сміття, упорядкування стихійного сміттєзвалища в с. Свічкареве, ремонту дитячого садка в с. Марківка та будинку культури в с. Бутенки, використання земельних ділянок під сінокосіння, ремонту доріг на території Марківського старостинського округу, забезпечення інсуліном та технічними засобами осіб з обмеженими можливостями, надання допомог на лікування, працевлаштування, призначення субсидій та інші.

09:08 05.08.2021

Людина - не товар

30 липня 2021  року фахівці Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості для безробітних, які перебувають на обліку по питанню працевлаштування, провели семінар на тему “Ризики нелегальної трудової міграції”.  Проаналізувавши суспільні стереотипи, які зумовлюють несерйозне відношення до цієї проблеми, учасники семінару визначили, що ніхто не застрахований від трудової дискримінації.

15:51 03.08.2021

Досвід роботи Полтавської обласної служби зайнятості з об’єднаними територіальними громадами

У рамках Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні (ПРОООН), що реалізує проєкт "Підтримка Євросоюзом сходу України - відновлення, зміцнення миру та урядування" відбувається обмін досвідом роботи Полтавської обласної служби зайнятості з об’єднаними територіальними громадами Полтавської області. Одним із важливих напрямків діяльності ПРОООН із відновлення та розбудови миру є підтримка регіональних і базових центрів зайнятості Державної служби зайнятості в Донецькій, Луганській, Запорізькій і Херсонській областях.

15:17 03.08.2021

Проведення розрахункових операцій в режимі офлайн повинно бути припинене у разі досягнення граничних строків, визначених законодавством

Відповідно до п. п. 1 розділу V Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547» (далі – Порядок № 317) на період відсутності зв’язку між програмним реєстратором розрахункових операцій (далі – ПРРО) та фіскальним сервером проведення розрахункових операцій суб’єктом господарювання здійснюється в режимі офлайн, що може тривати не більше ніж 36 годин, та не більше ніж 168 годин протягом календарного місяця, із створенням електронних розрахункових документів, яким присвоюються фіскальні номери із діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером згідно з Порядком визначення діапазону, видачі, резервування, використання фіскальних номерів, що присвоюються електронним розрахунковим документам під час роботи програмного реєстратора розрахункових операцій в режимі офлайн, затвердженим відповідно до ст. 5 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Діапазон). ПРРО не може працювати в режимі офлайн після спливу встановлених граничних строків застосування такого режиму суб’єктом господарювання (не більше ніж 36 годин підряд та 168 годин протягом календарного місяця), без наявного невикористаного Діапазону, а також за наявності зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером.

13:24 03.08.2021

З 1 січня 2022 року в країні стартує державна програма «Рука допомоги», яка реалізується Міністерством соціальної політики в межах проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» за підтримки Світового банку.

І чим ближче до старту, тим більше у людей запитань. Багато хто хоче дізнатися більше про проєкт, бо бачить у ньому шанс змінити своє життя на краще. А оскільки він уже був апробований у трьох областях й окремих територіальних громадах, то розповімо про деякі історії успіху його учасників.

13:21 03.08.2021

На платформі Дія. Цифрова освіта доступний новий освітній серіал «Як громаді стати цифровою»

Міністерство цифрової трансформації запустило новий освітній онлайн серіал «Як громаді стати цифровою». Він призначений для публічних службовців, яким не байдужий розвиток ІТ у своїй громаді. Слухачі отримають покрокові інструкції та рекомендації, як побудувати присутність громади в мережі та налагодити робочі процеси онлайн.

11:33 02.08.2021