Охорона праці й кримінальна відповідальність

Створення безпечних і здорових умов праці для найманих працівників –обов'язок роботодавця, ігнорування якого тягне за собою відповідальність, у тому числі кримінальну. Що про це потрібно знати роботодавцю?

11:59 29.06.2021

Співпраця з роботодавцем!

Співпраця Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості з дорожньо - будівельними підприємствами є результативною та триває не оди  рік. Тільки протягом 2021 року у такі компанії працевлаштовано більше 250 незайнятих громадян.

14:11 25.06.2021

ІНФОРМУЄМО:

Інформуємо громадян Із метою проведення широкої роз’яснювальної кампанії щодо масової вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні сприяємо поширенню на інформаційних ресурсах територіальної громади, закладах соціального та медичного обслуговування тематичних аудіо та відеоматеріалів.

14:31 24.06.2021

Запитуєте – відповідаємо: закордонний паспорт для дитини (до 12 років)

Як відомо, на виїзд за кордон дитині теж потрібен окремий закордонний паспорт. Біометричний закордонний паспорт для дитини можна виготовити з народження. Його оформлення має кілька відмінностей від “дорослого” закордонного паспорту, а саме:

09:00 14.06.2021

З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців

Бажаючим вийти зі стану бідності буде запропонована допомога розміром до 15 мінімальних зарплат (на початок 2022 року – 97 500 грн) для оплати рахунків на придбання необхідного для заснування власної справи обладнання і матеріалів.

09:22 08.06.2021