Мотивація до самопізнання

2 серпня 2021 року учасниці Клубу «Поклик душі» з задоволенням зустрілися на першому після тривалої карантинної перерви засіданні в Кобеляцькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості. Метою цього заходу було формування позитивної життєвої позиції та активізація зусиль у досягненні поставлених цілей і завдань щодо пошуку роботи.

08:10 06.08.2021

Система БПД Полтавщини оголошує онлайн челендж #МояНезалежність

Наближається головне національне свято українців - День незалежності України. У рамках відзначення 30-річчя незалежності України Регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги у Полтавській області (далі - Регіональний центр) оголошує патріотичний челендж «Моя Незалежність».

08:07 06.08.2021

Сьогодні, 4 серпня, відбулося урочисте відкриття Полтавського обласного військово-патріотичного табору "Юний десантник" на базі оздоровчого табору "Ромашка"

16:33 05.08.2021

ВИЇЗНІ ПРИЙОМИ У БУТЕНКІВСЬКОМУ ТА МАРКІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ

04 серпня Білицький селищний голова Микола Скрильник провів виїзний прийом громадян у Бутенківському та Марківському старостинських округах. Всього звернулося 16 громадян, якими порушено питання : упорядкування територій біля будинку культури в с. Бережнівка та кладовища в с.Трояни, вивезення сміття, упорядкування стихійного сміттєзвалища в с. Свічкареве, ремонту дитячого садка в с. Марківка та будинку культури в с. Бутенки, використання земельних ділянок під сінокосіння, ремонту доріг на території Марківського старостинського округу, забезпечення інсуліном та технічними засобами осіб з обмеженими можливостями, надання допомог на лікування, працевлаштування, призначення субсидій та інші.

09:08 05.08.2021

Людина - не товар

30 липня 2021  року фахівці Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості для безробітних, які перебувають на обліку по питанню працевлаштування, провели семінар на тему “Ризики нелегальної трудової міграції”.  Проаналізувавши суспільні стереотипи, які зумовлюють несерйозне відношення до цієї проблеми, учасники семінару визначили, що ніхто не застрахований від трудової дискримінації.

15:51 03.08.2021