Дата: від до Скинути

Використання промисловістю імпорту електроенергії дозволить уникнути відключень та посилить стійкість енергосистеми

Уряд забезпечив можливість для підприємств покривати потреби в електроенергії, використовуючи імпорт. Це, зокрема, дозволить бізнесу уникнути потенційних обмежень у споживанні.

15:50 22.04.2024

На Полтавщині проводять інвентаризацію державних земель

У Полтавській області стартував новий етап проведення державної інвентаризації земель. Мова йде про 10 000 га земель державної власності, відомості про які відсутні в Державному земельному кадастрі, зокрема: 1,6200 га земель оборони;

14:58 22.04.2024

Комітет з питань молоді і спорту став одним із активних учасників Програми USAID РАДА

Програма USAID РАДА: наступне покоління покликана вдосконалити роботу за напрямками постзаконодавчого контролю, експертно-аналітичного супроводу та перекладу текстів законів на мови ЄС, комунікаційних спроможностей та кібербезпеки.

14:56 22.04.2024

Через сильні пориви вітру на Полтавщині виникли аварійні відключення електропостачання

«Нині тимчасово без світла близько 3,5 тисячі абонентів. Відключені 26 населених пунктів у Миргородській, Лохвицькій, Зіньківській, Диканській та Кобеляцькій громадах»,  – розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

10:04 22.04.2024

Тренінг «Інформаційна стійкість у час війни: напрацьовуємо навички»

Тренінг «Інформаційна стійкість у час війни: напрацьовуємо навички»  Як відрізняти інформування від дезінформації? Чи з безпечних джерел ми черпаємо новини? Чи розуміємо, як захистити себе та близьких від ворожих інформаційних маніпуляцій? Про ці та інші аспекти медіаграмотності йтиме мова під час тренінгового спілкування в Полтаві.

10:07 19.04.2024