Змії: як вберегтися та що робити у разі укусу

Змії: як вберегтися та що робити у разі укусу Щороку з настанням теплої пори року на Полтавщині виникають випадки, коли людей кусають отруйні змії. Зокрема, 26 березня до Зіньківської центральної міської лікарні, з діагнозом: укус змією, госпіталізований житель с. Дубівка Зіньківської ТГ Полтавського району, 1974 року народження. Укус отримав на власному подвір’ї. Стан здоров’я потерпілого – середньої тяжкості. Також 11 квітня до Зіньківської лікарні планового лікування, з попереднім діагнозом: укус змією великого пальця лівої кисті, доставлений громадянин 1984 року народження, мешканець с.Міські Млини Зіньківської МГ Полтавського району. Обставини даної події з’ясовуються. Стан здоров’я потерпілого – задовільний.

16:08 16.04.2024

Прозорість і підзвітність: щодо закупівлі Полтавської міськради відкрили кримінальне провадження Чергова закупівля Полтавської міськради викликала суспільний резонанс і привернула увагу робочої групи «Прозорість і підзвітність». Мова про тендер, який передбачає постачання індивідуального обмундирування для військових. Зокрема рюкзаків, плитоносок, підсумків, чохлів для планшетів, килимків. Про це розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

16:07 16.04.2024

Медична сестра загальної практики сімейної медицини КНП "Центр ПМСД Білицької селищної ради", Тетяна Юріївна Гуледза, взяла участь у національній конференції в м. Київ під назвою "Турбота з народження: нова модель домашніх візитів". Головна тема конференції - післяпологовий патронаж новонароджених.

15:53 16.04.2024

09 квітня Директор КНП "Центр ПМСД Білицької селищної ради" Ольга Валентинівна Луцько взяла участь у науково-практичній конференції "Клуб ендокринологічних новацій".

15:52 16.04.2024

Уряд спростив отримання статусів особи з інвалідністю внаслідок війни та члена сім’ї загиблого Захисника і Захисниці За ініціативи Мінветеранів Уряд спростив отримання статусів особи з інвалідністю внаслідок війни та члена сім’ї загиблого Захисника і Захисниці. Відтепер статус можна буде отримати у 30-ти денний термін двома шляхами:

13:27 16.04.2024

Слова-мотиватори для дітей

Слова-мотиватори для дітей Підтримуй дитину словами і вона знайде в тобі надійного друга. А навчиш її підтримувати себе, вона стане собі надійним другом на усе життя.

10:11 16.04.2024

«Шлях свободи». У Полтаві проведуть дводенний форум про трансформацію України у часи Незалежності Форум буде зосереджено навколо трьох ключових тем: політики, культури та економіки. 20-21 квітня у Полтаві відбудеться всеукраїнський форум «Шлях свободи». Про це повідомляє Громадська Організація «Українські Студенти за Свободу». Захід збере активну молодь, культурних діячів, політиків, підприємців та волонтерів для обговорення трансформації України у часи Незалежності.

10:11 16.04.2024