Дата: від до Скинути

Окупант повинен втрачати, і кожна їхня втрата – це сила України – звернення Президента Підсумки цього дня. Щойно взяв участь у роботі Європейської ради, були всі лідери нашої Європи. Я вдячний Шарлю Мішелю, пану Президенту Євроради, Урсулі фон дер Ляєн, пані Президентці Єврокомісії, та всім керівникам європейських держав та урядів за незмінну увагу до України.

09:52 18.04.2024

Єдина ветеранська лінія

20 березня 2024 року Міністерством у справа ветеранів України спільно з Товариством Червоного Хреста України у тестовому режимі для надання консультацій та підтримки ветеранської спільноти запроваджена "Єдина ветеранська лінія".

09:52 18.04.2024

Центри допомоги врятованим: про роботу лінії 1547

Центри допомоги врятованим: про роботу лінії 1547 Гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей працює цілодобово, за номером телефону: 1547 Для громадян України, які перебувають за кордоном, номер телефону

11:36 17.04.2024

Юридичним департаментом облвійськадміністрації забезпечено передачу 1977 договорів оренди земельних ділянок та водних об’єктів територіальним громадам області

Юридичним департаментом облвійськадміністрації забезпечено передачу 1977 договорів оренди земельних ділянок та водних об’єктів територіальним громадам област 27 травня 2021 року набрали чинності переважна більшість норм Закону України ,,Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин” від 28 квітня 2021 року № 1423-IX. Так, згідно з пунктом 24 розділу Х ,,Перехідні положення” Земельного кодексу України, сільським, селищним, міським радам передано повноваження з розпорядження всіма землями державної власності, розташованими за межами населених пунктів у межах відповідних територіальних громад, крім земель, які залишаються у державній власності (наприклад, які використовуються органами державної влади, державними підприємствами, установами, організаціями на праві постійного користування, землі оборони, більшість земель лісогосподарського призначення, більшість земель природно-заповідного фонду та інших).

10:21 17.04.2024

Постійна комісія обласної ради підтримала ініціативу присвоїти ім’я Героя України Віталія Коваля Кременчуцькому ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Постійна комісія обласної ради з питань освіти, науки та культури розглянула та підтримала проєкт рішення про присвоєння ім’я Героя України Віталія Коваля Кременчуцькому ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. 16 квітня директор Департаменту освіти Полтавської ОВА Євген Кончаковський взяв участь у засіданні комісії та долучився до питання обговорення зміни найменування Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Звернення ініціювали адміністрація Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, дружина Світлани Коваль та тітки Героя Валентини Кондратенко, командування військових частин, Національної гвардії України, Національної Академії Національної гвардії України, а також громадяни з метою вшанування та увічнення пам’яті Героя України Віталія Коваля, що здійснив героїчний вчинок, звершений в ім’я Батьківщини та загинув під час російського вторгнення в Україну 2022 року. Попередньо в самому закладі тривали відповідні обговорення та слухання. «Я знала Віталія і самого дитинства. Пам’ятаю, наскільки сильно змінило його навчання в ліцеї та ніскільки він був вдячний наставникам за путівку в життя, отримані знання, досвід. Заклад став для нього другою домівкою, – розповіла під час засідання дружина Героя Світлана Коваль. – Я б також хотіла, щоб у пам’ять про Віталія ліцей став домом для і мене. Я як представник родини обіцяю, що робитиму все можливе для розвитку закладу та його подальшої промоції».

08:14 17.04.2024

Полтавщина долучилася до допомоги Харкову

Полтавщина долучилася до допомоги Харкову На Полтавщині збирають гуманітарну допомогу для Харкова. У процесі відправлення – черговий вантаж необхідного. Це 26 генераторів різної потужності та більше двох тисяч літрів пального. Про це повідомив начальник ОВА Філіп Пронін на брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини.

08:13 17.04.2024