Дата: від до Скинути

«Шахеди» в небі України звучать так само, як і в небі Близького Сходу – звернення Президента Дорогі українці, українки! Кілька підсумків за цей день. Провів Ставку. Дві теми ключові зараз – фронт та енергетика. Була доповідь Головкома Сирського. Щодо тих напрямків, де найбільш гаряче. Окрема увага – боям за Часів Яр, боям на Покровському напрямку, на Куп’янському.

09:13 16.04.2024

10 громад Полтавщини візьмуть участь у проєкті «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату» В обласному центрі презентували пілотний всеукраїнський проєкт «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату». 10 громад із Полтавської області братимуть у ньому участь. «Патронат для дитини – це підтримка, догляд та реабілітація в родинному колі. А для системи захисту дітей – профілактика сирітства та інструмент захисту прав дітей. На сьогодні в Полтавській області діють 16 сімей патронатних вихователів, які надають професійний догляд, виховання та реабілітацію дітям, котрі тимчасово не можуть проживати в своїх родинах. Та кількість патронатних вихователів потрібно збільшувати», – наголосив заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко.

08:09 16.04.2024

Працівникам карного розшуку з нагоди професійного свята вручили почесні грамоти ОВА 15 квітня 105-ту річницю відзначає служба карного розшуку України. У ГУ НП у Полтавській області привітали правоохоронців із професійним святом. Перший заступник начальника Полтавської ОВА Богдан Корольчук подякував працівникам карного розшуку за гідне несення служби в умовах війни.

17:44 15.04.2024

XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. У цьому році, вже вдруге,  Конкурс направлений на привернення уваги  до порушення прав  українських дітей, що постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

16:52 15.04.2024

Робоча група «Прозорість і підзвітність» рекомендувала розірвати договори з ремонту вулично-дорожньої мережі в Полтавській громаді Розірвати договори і провести закупівлю відповідно до вимог законодавства. Таку рекомендацію підтримала робоча група «Прозорість і підзвітність» за результатами розгляду укладених Полтавською міськрадою угод із ремонту вулично-дорожньої мережі. Про це повідомив начальник ОВА Філіп Пронін. «Аудитори виявили 16 таких договорів загальною вартістю 2,3 млн грн. Вивчивши надані замовником документи, вбачають порушення. Саме штучний поділ предмета закупівлі до межі 200 тис. грн, щоб уникнути відкритих торгів. Фахівці акцентували, що рішенням сесії міської ради передбачена загальна сума на поточний ремонт, без розрахунків вартості по вулицях. Тому управління ЖКГ як замовник робіт мало провести відкриту закупівлю з поділом на лоти, а не дробити суму на допорогові», – зауважив Філіп Пронін. Правоохоронці перевірили будівельну компанію, з якою укладені угоди. Виявили, що торік співзасновнику цього підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, зокрема щодо заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем. Встановлені факти внесення недостовірних відомостей про обсяги виконаних робіт в актах приймання. Обвинувальний акт скеровано до суду. Фахівці групи «Прозорість і підзвітність» надали рекомендації замовнику. Останній має їх розглянути й поінформувати про прийняте рішення.

16:51 15.04.2024