Період карантину: вклеювання фото в паспорт та звернення за місцем перебування

Під час дії карантинних заходів багато полтавчан переймаються питанням, чи не штрафують за невклеєну фотокартку у паспорт по досягненню відповідного віку та за невчасну заміну паспорту?

10:16:43 24.02.2021

Міграційна служба Полтавщини нагадує: в умовах карантину ID-картку можна оформити незалежно від місця реєстрації

Інформуємо, згідно пункту 4 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 530-IX від 17 березня 2020 року, під час дії карантину відмінюється правило оформлення ID-картки вперше виключно за місцем реєстрації.

14:15:53 17.02.2021

Головне управління ДПС у Полтавській області інформує:

Закон України від 04.12.2020 № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо  соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Закон № 1072) спрямований на соціальну підтримку у 2020-2021 роках застрахованих осіб та надання допомоги суб’єктам господарювання (юридичним особам, фізичним особам - підприємцям) на вищезазначений період.

15:17:05 16.02.2021

Увага !!!

УВАГА!  В зв`язку з погіршенням погодних умов та подальшому значному зниженню температури повітря на території  Полтавської області 12 лютого 2021 року  оголошено ( 1 рівень небезпечності – жовтий). Тимчасовими пунктами обігріву на території Білицької селищної ради визначено приміщення місцевої пожежної охорони за адресами: с.м.т. Білики вул.Пристанційна 42,с.Бутенки вул.Зоряна 7а.Начальник Білицької МПО  Попруга Віктор Олексійович(0661845039).Відповідальна посадова особа заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Петров Сергій Геннадійович( 0663400016).

10:09:24 12.02.2021

Увага!

Згідно Постанови КМУ від 17 серпня 1998 р. № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих групп населення та за певними категоріями захворювань» хворі на цукровий діабет пацієнти, які уклали декларації з Білицькою та Бутенківською АЗПСМ будуть своєчасно забезпечені інсуліном. Пацієнти, які заключили декларації з лікарями інших медичних закладів обслуговуються за місцем заключения декларації

09:26:46 12.02.2021

Алкоголь на робочому місці – прямий шлях до травматизму

Перебування на роботі в нетверезому стані, коли працівник не може критично оцінювати власні дії, втрачає почуття відповідальності, нерідко призводить до порушень правил охорони праці та нещасного випадку. Сам факт приходу на роботу в стані сп’яніння вже є порушенням трудової дисципліни, незалежно від настання шкідливих наслідків.

10:21:58 05.02.2021