Дата: від до Скинути

Інформація щодо запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми, дискримінації за ознакою статі Інформаційні пам’ятки щодо запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми, дискримінації за ознакою статі розроблено національною соціальною сервісною службою України. Детальніше за посиланнями:

16:44 22.01.2024

На Полтавщині сім’ї, в яких виховуються діти з інвалідністю, отримують комплексну підтримку Соціальна підтримка сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю, це цілий комплекс послуг, запроваджених як на державному, так і обласному та місцевих рівнях. Мова йдеться про підтримку таких сімей на всіх етапах починаючи від встановлення дитині інвалідності. З метою своєчасного та в повному обсязі отримання сім’ями, в яких виховуються діти з інвалідністю, пакету  соціальних гарантій Департаментом соціального захисту населення облвійськадміністрації скоординовано роботу в області щодо запровадження комплексного підходу до визначення їх права на призначення усіх видів державних соціальних допомог при первинному зверненні.

16:43 22.01.2024

Другий етап міжнародної спецоперації: Нацполіція спільно з чеськими правоохоронцями затримала учасників злочинної організації Зловмисники створили мережу фішингових сall-центрів на території столиці і ошукали десятки іноземців на майже два мільйони чеських крон, що в еквіваленті складає близько трьох мільйонів гривень. Нагадаємо, у вересні українські чеські правоохоронці припинили діяльність злочинного угруповання. Завдяки аналізу інформації, що містилася у вилученій техніці, поліцейські встановили ще одного організатора «схеми» та вісьмох його спільників.

15:54 22.01.2024

Стартував чемпіонат Полтавщини з гірськолижного спорту

Стартував чемпіонат Полтавщини з гірськолижного спорту На базі комплексу «Сорочин Яр» розпочався відкритий чемпіонат Полтавської області з гірськолижного спорту пам’яті Тараса Черкаського. Символічно, що напередодні 19 січня розпочалися IV зимові Юнацькі Олімпійські ігри в Кореї. На підтримку українських спортсменів кращі вихованці дитячо-юнацької спортивної школи імені. О.Бутовського спустилися змагальною трасою з олімпійським прапором. Завітали на відкриття змагань перший заступник начальника Полтавської ОВА Богдан Корольчук та заступник начальника ОВА Володимир Василенко.

14:00 22.01.2024

На порталі “Дія.Освіта” можна переглянути освітні серіали призначені для  підтримки військовослужбовців перейшовши за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/catalog/appointment/for-military-personnel

13:11 22.01.2024

Звіт за ІІ півріччя 2023 року про виконання заходів, передбачених Антикорупційною програмою облвійськадміністрації на 2023-2025 роки Полтавською обласною військовою адміністрацією на Порталі доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції подано звіт за ІІ півріччя 2023 року про виконання заходів, передбачених Антикорупційною програмою облвійськадміністрації на 2023-2025 роки. Звіт містить інформацію про стан реалізації заходів із мінімізації ідентифікованих корупційних ризиків у діяльності облвійськадміністрації протягом ІІ півріччя 2023 року. Заходи на подолання корупційних ризиків, передбачені Антикорупційною програмою обласної військової адміністрації на 2023-2025 роки, висвітлюють не лише внутрішню діяльність адміністрації, а й підкреслюють зобов'язання влади у забезпеченні прозорості та доброчесності.

12:43 22.01.2024

Привітання Президента України з Днем Соборності

Привітання Президента України з Днем Соборності Дорогі громадяни! Рівно 105 років тому саме тут, на Софійській площі у Києві, були проголошені такі рядки: «Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України». Це слова з Акта злуки, який об’єднав українські землі по обидва береги Дніпра в єдину державу. І з цієї нагоди сьогодні ми відзначаємо День Соборності України.

11:40 22.01.2024

У 105 річницю Дня Соборності України у Білицькій територіальній громаді проведено акцію "Ланцюг єдності". До нього доєдналися всі бажаючі мешканці громади, бо коли весь український народ єднається — його не перемогти!

11:28 22.01.2024