Дата: від до Скинути

21 січня 2024 року свій ювілей, 90 років, святкувала жителька с. Вишневе Міщенко Катерина Микитівна. Життєвий шлях жінки сповнений сумлінної праці. Незважаючи на поважний вік, жінка зберегла ясну пам'ять та мудрість, завжди усміхнена та привітна.  Від імені всієї громади з ювілейним Днем народження її привітали працівники КУ "ЦНСП" Білицької селищної ради. Вітаючи ювілярку, зазначали, вклоняємось Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, дякуємо  за невтомну працю, життєву стійкість та мудрість, бажали міцного здоров’я, Божого благословення, злагоди і спокою у родині, достатку  в оселі, підтримки  та турботи близьких, Перемоги нашій Україні!

13:26 23.01.2024

Шановні мешканці Білицької територіальної громади

Шановні мешканці Білицької територіальної громади, з 01.02.2024 року, для зручності населення, відділ Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Білицької селищної ради розпочинає прийом громадян за адресою: смт Білики, вулиця Миру буд. 2 (приміщення бувшого поштового відділення).

13:16 23.01.2024

Робоча група «Прозорість і підзвітність» аналізує тендери Горішньоплавнівської громади Робоча група «Прозорість і підзвітність» продовжує аналіз тендерів Горішньоплавнівської громади. Фахівці виявили ризики щодо закупівлі з надання послуг реконструкції частини корпусу однієї з лікарень міста. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. «За попереднім аналізом із відкритих джерел аудитори помітили необґрунтоване завищення цін на майже 4 млн грн. Наприклад, звернули увагу на збільшену в 5-7 разів вартість кондиціонерів. І це лише попередній огляд», – розповів Філіп Пронін.

11:25 23.01.2024

Грип: профілактика, симптоми та важливість вакцинації

Грип: профілактика, симптоми та важливість вакцинації Зимовий період завжди робить свої виклики, і одними з найпоширеніших неприємних «гостей» цього сезону є застуда та грип. Безсумнівно, усі ми хочемо уникнути хвороб. Однак найчастіше із профілактикою запізнюємося, тому можемо інфікуватися навіть від людей, у яких немає явних симптомів. Наприклад, хтось у родині за обіднім столом чхнув кілька разів, і ви вже можете заразитися.

10:24 23.01.2024

Експортний потенціал Полтавщини презентували в оновленому каталозі продукції

Експортний потенціал Полтавщини презентували в оновленому каталозі продукції Каталог PRODUCTS OF EXPORTERS OF POLTAVA REGION – це промоційне двомовне видання, в якому міститься інформація про експортоорієнтовані підприємства Полтавщини. Цьогоріч каталог містить інформацію про пропозиції майже 80 експортерів області, різних галузей, зокрема: машинобудування, інструменти та прилади, електротехнічна галузь, металургія і металообробка, гірничодобувна, хімічна, легка, харчова промисловість, продукція сільського господарства, деревообробка та виробництво меблів, товари для домашніх тварин, лікувально-оздоровчі послуги.

10:18 23.01.2024

У Білицькій ТГ функціонуватиме мобільна реабілітаційна кімната на умовах міжмуніципального співробітництва Новосанжарської та Білицької територіальних громад.

09:36 23.01.2024

Потрібно зробити необхідні напрацювання, щоб усі складнощі між урядовцями, бізнесом, правоохоронцями були зняті – звернення Президента України День Соборності України. Ще раз вітаю всіх зі святом, із тим, що наш народ, наша держава справді відчули, що таке потенціал соборності та яку силу дає єдність, єдність усього народу. Саме завдяки єдності Україна вистояла в цій війні й захищається від російської навали. І завдяки єдності не лише нашій, але й усіх у світі, хто зрозумів, що несе агресія Росії. Сьогодні в Україні, саме в День Соборності – Прем’єр-міністр Польщі Туск. І це його перший візит у державу поза межами ЄС – поки що поза межами – в Україну після призначення на посаду. Перший візит. Дуже продуктивний. Ми з паном Прем’єр-міністром Туском сьогодні дуже змістовно говорили щодо всіх питань, які є між нашими державами – між Україною та Польщею – та на рівні європейських інституцій. Оборона – буде оборонний пакет від Польщі. І на посилення наших позицій ми говорили про спільне виробництво зброї, про збільшення наших можливостей у використанні польської техніки та систем озброєнь. Звичайно, детально говорили про політичну взаємодію. Про те, що всі проблеми між Україною та Польщею можемо подолати між нами – на рівні наших держав. Упевнений, що й критичні ситуації на кордоні – блокування, – які відчутно послаблюють солідарність зараз, ми можемо подолати, можемо знайти прагматичні виходи з будь-яких критичних ситуацій. Вдячний Польщі за приєднання до декларації «Групи семи» щодо безпекових гарантій Україні. І починаємо роботу над двосторонньою безпековою угодою. Детально обговорили наш рух у Євросоюз, наші очікування від саміту НАТО цього року. Польща може допомогти. І, до речі, дуже важливо, що досвід Польщі та Прем’єр-міністра Туска особисто – досвід у відносинах із європейськими інституціями – може значно посилити наші дії, наші рішення. Ми будемо використовувати. Домовилися про формат. Хороша була сьогодні зустріч і розмова в Києво-Могилянській академії зі студентами й студентками наших університетів. Ми були разом із паном Прем’єр-міністром Польщі, і я вдячний усім студентам, студенткам за увагу до цієї зустрічі та за глибокі питання.

08:13 23.01.2024

«Використання бюджетних коштів – під пильним контролем фахівців різних структур», – Філіп Пронін У Полтавській ОВА відбулося чергове засідання групи «Прозорість і підзвітність». На зібранні приділили більше уваги двом питанням по Кременчуку, які порушили на попередній зустрічі. Перше – поточний ремонт підвалу житлового будинку під найпростіше укриття. Аудитори акцентували, що не дотримана конкурентна процедура й рекомендували розірвати договір. За інформацією податківців, у підрядника протягом року жодного найманого працівника й відсутня матеріальна база для проведення робіт.

08:08 23.01.2024