Дата: від до Скинути

Державна підтримка сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Сім'я є природним середовищем первинної соціалізації дитини, джерелом її матеріальної та емоційної підтримки, засобом збереження і передання культурних цінностей. Збільшення соціального явища, яким є сирітство – є ще один із трагічних впливів воєнного стану та вкрай болючою темою. Розвиток сімейних форм виховання дітей, які залишились без батьківської опіки, є незмінним державним пріоритетом та у фокусі роботи органів соціального захисту області. До таких форм усиновлення, опіка або піклування, прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу.

13:15 26.01.2024

На Полтавщині ветерани війни та члени їхніх родин можуть звернутися за безкоштовною психологічною допомогою На Полтавщині ветерани війни та члени їхніх родин можуть звернутися за безкоштовною психологічною допомогою та онлайн-консультацією. Її надають психологи, психотерапевти та лікарі-психіатри у межах PSY-марафону (https://poda.gov.ua/news/165954) “Зроби перший крок”. Фахівці допомагають відновити ментальний ресурс, навчитися долати негативний вплив війни. Конфіденційність та дотримання етичних професійних стандартів гарантовані. Марафон триває в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”, ініційованої першою леді Оленою Зеленською за підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я при КМУ.

13:14 26.01.2024

Філіп Пронін підбив підсумки роботи команди за 100 днів

Філіп Пронін підбив підсумки роботи команди за 100 днів В офіційному медіацентрі Полтавщини начальник ОВА Філіп Пронін озвучив ключові результати роботи команди за 100 днів. Викриття корупційних схем, допомога військовим, підготовка до опалювального сезону та стабільна робота об’єктів критичної інфраструктури, розвиток бізнес-середовища області, підтримка соціально незахищених жителів області та ВПО – ці теми постійно у фокусі.

13:14 26.01.2024

На Полтавщині триває голосування за спортивний символ області

На Полтавщині триває голосування за спортивний символ області У межах проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» оголошено голосування за спортивний талісман Полтавщини. Усі жителі області можуть взяти участь у виборі спортивного талісману, який представлятиме область на всеукраїнських змаганнях!

13:12 26.01.2024

Фермерам Полтавщини розповіли про можливості розвитку агробізнесу в умовах війни З метою створення умов для розвитку агробізнесу та забезпечення продовольчої безпеки в Полтавській області 25 січня 2024 р. Агенція регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» спільно з ГО «Конгрес фермерів Полтавщини» провели Zoom-конференцію «Розвиток агробізнесу на Полтавщині в умовах війни». Участь у заході взяли 50 представників агробізнесу. На зустрічі учасники мали можливість дізнатися від директорки Агенції Віти Рекотової та її заступниці Світлани Туль про грантову підтримку від міжнародних організацій та урядових програм агробізнесу, про найпоширеніші помилки при подачі заявок на гранти та негативні чинники, які впливають на прийняття рішення щодо присвоєння гранту.

13:12 26.01.2024

У Полтавській ОВА обговорили правове забезпечення збереження археологічної спадщини Полтавщини У Комунальному закладі «Центр охорони та досліджень пам'яток археології» Полтавської обласної ради відбулася спільна нарада з Юридичним департаментом Полтавської обласної військової адміністрації з питань правового забезпечення збереження археологічної спадщини Полтавщини. Важливою проблемою в галузі збереження культурної спадщини є незаконна передача земельних ділянок, на яких розташовані пам`ятки археології, у приватну власність фізичним особам, що порушує державні інтереси у сфері захисту об`єктів культурної спадщини, ставить під загрозу стан належного збереження пам`ятки археології та може призвести до її втрати.

13:11 26.01.2024

Діти загиблих Захисників і Захисниць України отримують підтримку з обласного бюджету Забезпечення реалізації заходів Комплексної програми соціального захисту населення Полтавської області є дієвим та універсальним інструментом підтримки уразливих категорій громадян. Забезпечення обласних соціальних гарантій для членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України є ключовим пріоритетом підтримки, який вдало реалізовується через виплату щомісячної допомоги на дітей таких сімей.

13:08 26.01.2024

«День науки в бібліотеці» – захід, який привертає увагу

«День науки в бібліотеці» – захід, який привертає увагу В обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара відбувся пізнавальний захід «День науки в бібліотеці». Проводили його для дітей. Учасникам підготували п’ять локацій. Участь у відкритті заходу взяли заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко, директор Департаменту культури і туризму ОВА Ірина Удовиченко. До його проведення також долучилися працівники Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Полтавського відділення МАН України та Полтавського музею авіації і космонавтики.

10:31 26.01.2024

Філіп Пронін взяв участь у позачерговому XXVI Конгресі Української асоціації футболу Представники Полтавщини на чолі з начальником Полтавської ОВА Філіпом Проніним взяли участь у позачерговому XXVI Конгресі Української асоціації футболу. Делегати затвердили новий склад Виконкому УАФ та обрали нового президента Української асоціації футболу. Ним став Андрій Шевченко.

10:30 26.01.2024