Дата: від до Скинути

Соціальна ситуація в Україні зараз багато в чому базується на якості реалізації міжнародних домовленостей – звернення Президента Володимира Зеленського Коротко про цей день. Селектор – уранці. Доповіді військових, МВС, інформація від розвідки, доповідь із регіонів щодо ліквідації наслідків російських ударів. Одеса, Донеччина… Окремо – у Нью-Йорку сьогодні триває підготовка до засідання Радбезу ООН, міністр закордонних справ доповів щодо нашої відповідної роботи, контактів із партнерами.

08:35 26.01.2024

Вчора пожежники м. Кобеляки та с. Бутенки врятували двох осіб, які постраждали внаслідок ДТП!

Хочемо висловити щиру подяку пожежникам м. Кобеляки та с. Бутенки за їхню відважну та професійну роботу, завдяки якій дві людини отримали допомогу та врятовані від наслідків ДТП. Ваша безстрашність та відданість безпеці інших - великий внесок у збереження життя та важлива складова роботи екстрених служб.

08:29 26.01.2024

На Полтавщині 165 підприємств визнані критично важливими

На Полтавщині 165 підприємств визнані критично важливими У Полтавській ОВА відбулося засідання комісії з питань визначення підприємств, установ та організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період. Члени комісії розглянули 5 звернень від підприємств. Це устави, які працюють у галузях харчової промисловості, вантажних перевезень, пожежної охорони, житлово-комульного господарства. Комісія вивчила подані документи.

16:24 25.01.2024

Незважаючи на економічні труднощі, зумовлені російською агресією, в області спостерігається тенденція до збільшення кількості підприємств, які в стратегії своєї виробничої діяльності використовують екологічні переваги. кщо порівнювати з 2021 роком, кількість органічних підприємств зросла на 25 відсотків. На сьогодні сертифіковано 40 виробників органічної продукції. Популярний напрямком – рослинництво, його сертифіковано у 28 підприємствах, зокрема  20 з них експортують вироблену продукцію.

13:34 25.01.2024

Корисні посилання для підвищення рівня знань з кібергігієни: готуймося до викликів кібербезпеки Під час війни кібербезпека стає визначальним фактором в захисті держави. Вороги використовують різноманітні кіберзасоби для супроводження своїх військових операцій, наголошуючи на тому, що постійне оновлення знань та навичок у цій області є ключем до достойного протистояння. Освітні продукти на тему: „Кібербезпека” доступні на платформі „Дія.Освіта” за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/catalog/topic/cyber-security.

11:01 25.01.2024

Новий освітній серіал на Дія.Освіта: Посібник щодо втілення ідей нового цифрового проєкту На платформі Дія.Освіта презентовано новий освітній серіал «Цифровізація державного сектору». Освітній серіал створено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія.Освіта, за підтримки Уряду Японії в межах проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що реалізується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції. Завдяки ініціативам CDTO в регіонах України реалізовано понад 210 унікальних проєктів. Але щоб цифрова трансформація відбувалася ефективніше, до неї можуть долучитися нові цифрові лідери, які мають креативні цифрові рішення та готові їх упроваджувати. Освітній серіал створено для тих, хто хоче долучитися до цифровізації державних послуг на місцях. Про що в серіалі? Як планувати цифровізацію! Як уникнути типових помилок та де шукати фінансування! Що таке реінжиніринг сервісів! Що таке українська система Трембіта! Посилання на освітній серіал – https://osvita.diia.gov.ua/courses/digitalisation-in-public-sector . Дізнайтеся, як відбувається цифрова трансформація в Україні. Отримайте інструкції, як діяти, до кого звертатися та з чого починати, якщо у вас з’явилася ідея нового цифрового рішення. Серії відповідають послідовності реалізації проєкту з цифровізації, тож ви можете повертатися до них на конкретних етапах роботи.

08:27 25.01.2024

Питання недопущення поширення сказу та африканської чуми свиней розглянули на всеукраїнській нараді 24 січня 2024 року під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького відбулася онлайн-нарада, під час якої розглянули питання щодо недопущення поширення сказу та африканської чуми свиней шляхом регулювання чисельності диких кабанів та хижих хутрових м’ясоїдних тварин на територіях областей, на яких не ведуться бойові дії. Участь у нараді взяли  заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Володимир Когут, директор Департаменту агропромислового розвитку облвійськадміністрації Сергій Фролов, начальниця Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській  області Яніна Аранчій, начальник  Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Іван Климась.

08:26 25.01.2024