На Полтавщині під час учорашньої ворожої атаки збили чотири БпЛА

На Полтавщині під час учорашньої ворожої атаки збили чотири БпЛА Під час учорашньої ворожої атаки безпілотниками на території Полтавської області було збито чотири БпЛА. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. «Постраждалих та руйнувань в області немає. Дякуємо Силам оборони за захист!» – зауважив Філіп Пронін

11:45 24.01.2024

Цифрові послуги на місцях: результати регіонального форуму «Цифровізація 2024»

Цифрові послуги на місцях: результати регіонального форуму «Цифровізація 2024» 18–20 січня у Львові відбувся регіональний форум «Цифровізація в Україні 2024». Участь у заході взяли заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Когут, начальник Управління цифрової трансформації ПОВА Іван Біліцький. На заході виступали представники від різних міністерств, вони говорили про підсумки та цілі регіональної цифровізації, а також про завдання в профільних напрямах, серед них: - заповнення Державного реєстру нерухомих пам’яток України всіма об’єктами

08:07 24.01.2024

«Понад 140 млн грн спрямовано до держбюджету через приватизаційні аукціони на Полтавщині», – Ірина Смірнова Минулого року Фонд держмайна України перерахував до бюджету 2,6 млрд грн. Продано 371 об’єкт. Сума сплаченого ПДВ від приватизаційних угод склала майже 538 млн грн. Про це на брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини розповіла начальник Регіонального відділення Фонду держмайна України по Полтавській та Сумській областях Ірина Смірнова. «2023 року до держбюджету через приватизаційні аукціони в Полтавській області спрямовано понад 140 600 000 грн. 24 об’єкти знайшли нових власників», – говорить Ірина Смірнова.

08:03 24.01.2024

Фонд «Жіночі можливості в Україні» продовжує підтримувати багатодітних жінок

Фонд «Жіночі можливості в Україні» продовжує підтримувати багатодітних жінок Фонд «Жіночі можливості в Україні» продовжує підтримувати багатодітних українок, які виховують дітей і водночас не відмовляються від мрії про кар'єрний розвиток та фінансове зростання. Якщо в твоїй родині троє або більше дітей, бери участь у проєкті «В мережі» від фонду «Жіночі можливості в Україні». Наш фонд безоплатно надає ноутбуки, необхідні для роботи, навчання та розвитку багатодітних мам.

16:41 23.01.2024

Інтерактивна мапа допомоги жертвам домашнього насильства

Інтерактивна мапа допомоги жертвам домашнього насильства Домашнє насильство: що це таке, як його розпізнати, куди звертатись по допомогу? На офіційному сайті МВС України створено інтерактивну мапу допомоги та окремий розділ, присвячений темі запобігання та протидії домашньому насильству.

16:00 23.01.2024

Патронатний вихователь для дитини

Шановні жителі Білицької громади, якщо хтось бажає стати патронатним вихователем для дитини, звертайтеся за контактним номером телефону 0669345017 Чесак Наталя Іванівна та до Служба у справах дітей Білицької селищної ради

15:37 23.01.2024

Етнопоселення «Старий хутір». Розпочинаємо рубрику «Зелені садиби Полтавщини»

Етнопоселення «Старий хутір». Розпочинаємо рубрику «Зелені садиби Полтавщини» Розпочинаємо нову рубрику «Зелені садиби Полтавщини». Перший обʼєкт – етнопоселення «Старий хутір», що розташоване в селищі Опішня. Воно увібрало в себе найкращі 100-літні традиції, історію краю та українську автентику . Це місце активного відпочинку. Хатина, якій більше 100 років; українські страви, які згадуються в творах Котляревського (шпундра, верещака та качана каша); мандри екологічними маршрутами – це переваги етнопоселення. Подібні проєкти – це гастрономічна, етнографічна історія Полтавщини.

14:30 23.01.2024

Гостра реакція на стрес. Що варто знати по можливі наслідки ворожих обстрілів

Гостра реакція на стрес. Що варто знати по можливі наслідки ворожих обстрілів Підступні ворожі обстріли несуть не лише руйнування та загрозу фізичному здоров’ю, а й сильний стрес, здатний змінювати життя людей, які опинилися в епіцентрі лиха. Щоразу у новинах ми чуємо про потерпілих, які зазнали гострої реакції на стрес. І події цього ранку, на жаль, не виключення.

14:26 23.01.2024

Філософія життєстійкості: психосоціальна підтримка для згуртованості та самозарадності українців 25 грудня о 10:00 запрошуємо долучитися до експертної зустрічі-презентації Програми життєстійкості, розробленої у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я ,,Ти як?”, ініційованою Першої леді Олени Зеленської. Учасники дискусії:

14:22 23.01.2024