Стан системи управляння відходами на Полтавщині обговорили на комісії

Стан системи управляння відходами на Полтавщині обговорили на комісії Під головуванням першого заступника начальника ОВА Богдана Корольчука відбулося засідання постійно діючої Комісії обласної державної адміністрації з питань охорони довкілля, раціонального використання та відтворення природних ресурсів. Розглянули питання системи управління відходами в області, дотримання природоохоронного законодавства у сфері лісового господарства, питання наслідків забруднення річки Псел улітку минулого року.

16:07 31.01.2024

51 територіальна громада має власні стратегії місцевого розвитку

51 територіальна громада має власні стратегії місцевого розвитку У Полтавській ОВА на онлайн-нараді з представниками територіальних громад  обговорили питання стану розробки місцевих стратегій розвитку та підбили підсумки спільної роботи. Як зауважила т.в.о. директора Департаменту Олена Онупко, в межах співпраці з 32 громадами протягом минулого року було проведено 9 онлайн нарад.

16:06 31.01.2024

Звертаємо увагу землевласників та землекористувачів право власності на земельні ділянки яких не внесено до Державного реєстру речових прав Полтавська обласна військова адміністрація нагадує, що відповідно до пункту дев'ятого статті 791 Земельного кодексу України земельна ділянка може бути об'єктом цивільних прав виключно з моменту її формування (крім випадків суборенди, сервітуту щодо частин земельних ділянок) та державної реєстрації права власності на неї. Державна реєстрація речових прав на земельні ділянки здійснюється після державної реєстрації земельних ділянок у Державному земельному кадастрі.

14:33 31.01.2024

Фахівці робочої групи «Прозорість і підзвітність» провели аналіз та виявили можливі ризики по двох закупівлях Полтавської громади

10:58 31.01.2024

Садиба зеленого туризму «Хутір Гоголя». Продовжуємо рубрику «Зелені садиби Полтавщини» Продовжуємо рубрику «Зелені садиби Полтавщини». Ще один обʼєкт – етнічний готель-музей, садиба зеленого туризму «Хутір Гоголя».

08:40 31.01.2024